O mnie

Lekarz prowadzący Gabinet — Marzena Zaskórska — jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Dyplom lekarza uzyskałam w 1982 roku, a specjalizację lekarza okulisty w 1987 roku. Kilka lat przepracowałam jako młodszy asystent i asystent na Oddziale Okulistyki Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Gorzowie Wlkp. Od 1992 roku prowadzę indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską z zakresu okulistyki i kontaktologii.

Przez cały okres wykonywania praktyki lekarskiej doskonalę swoje umiejętności na licznych krajowych i zagranicznych sympozjach okulistycznych ze szczególnym uwzględnieniem doboru specjalistycznych soczewek kontaktowych, tzn. torycznych do korekcji astygmatyzmu i soczewek wieloogniskowych (dla osób po 40. roku życia). Specjalizuję się w zakresie kontaktologii oraz okulistyki dziecięcej.

Jestem lekarzem praktykiem lubiącym swój zawód i swoich pacjentów. Podczas badań staram się spokojnie tłumaczyć zakres wykonywanych badań, omawiać wady wzroku i możliwości korekty.

Współpracuję z klinikami Optegra w kwalifikacji do zabiegów korekt laserowych i innych zabiegów okulistycznych (zaćmy, p-jaskrowych) oraz opiece pozabiegowej.