O nas

Gabinet Okulistyczny przy ul. Hawelańskiej 7A funkcjonuje od 1994 roku. Specjalizuje się w zakresie kontaktologii oraz okulistyki dziecięcej.
Współpracuje z klinikami Optegra w kwalifikacji do zabiegów korekt laserowych i innych zabiegów okulistycznych (zaćmy, p-jaskrowych) oraz opiece pozabiegowej.

 

Lekarz prowadzący Gabinet — Marzena Zaskórska — jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Dyplom lekarza uzyskała w 1982 roku, specjalizację lekarza okulisty w 1987 roku. Kilka lat przepracowała jako młodszy asystent i asystent na Oddziale Okulistyki Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Gorzowie Wlkp. Od 1992 roku prowadzi indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską z zakresu okulistyki i kontaktologii.

Przez cały okres wykonywania praktyki lekarskiej doskonali swoje umiejętności na licznych krajowych i zagranicznych sympozjach okulistycznych ze szczególnym uwzględnieniem doboru specjalistycznych soczewek kontaktowych, tzn. torycznych do korekcji astygmatyzmu i soczewek wieloogniskowych (dla osób po 40. roku życia).

Jest lekarzem praktykiem lubiącym swój zawód i swoich pacjentów. Podczas badań stara się spokojnie tłumaczyć zakres wykonywanych badań, omawiać wady wzroku i możliwości korekty.

Wraz ze swoim personelem stara się stwarzać przyjazną atmosferę w Gabinecie. Wszystko po to, aby pacjenci (dorośli i dzieci) nie czuli presji wizyty lekarskiej i chętnie wracali na kontrolne badania.

 

Wejście do gabinetu od ulicy Hawelańskiej, Gorzów Wlkp.
Recepcja
Gabinet

Personel

fotografia - Marzena Zaskórska - lekarz okulista
Marzena Zaskórska
lekarz okulista
fotografia - Monika Standera - sekretarka medyczna
Monika Standera
sekretarka medyczna

Certyfikaty, dyplomy, rekomendacje

CooperVision - rekomendacja
Certyfikat specjalisty Air Optix
Polskie Stowarzyszenie Soczewek Kontaktowych
Dyplom specjalisty Focus Toric
Certyfikat Bausch & Lomb
Rekomendacja Johnson & Johnson